Projekty Domów
Budowa domu
Dlaczego warto zdecydować się na pergolę tarasową i na co zwrócić uwagę, wybierając konkretne rozwiązanie
02.05.2023

Poranna kawa pita w otoczeniu zieleni, popołudniowy relaks z książką na leżaku czy wieczorne biesiadowanie na świeżym powietrzu w gronie najbliższych – tarasy czy przydomowe ogrody mogą nam służyć na różne sposoby i to nie tylko w ciepłe, letnie dni. Nic więc dziwnego, że coraz większą popularnością wśród ich właścicieli cieszą się pergole. Dzięki nim nie tylko zyskamy dodatkową przestrzeń, z której będziemy mogli korzystać także podczas niesprzyjającej pogody, ale też atrakcyjnie zaaranżujemy teren wokół domu.

Produkty marki Hörmann w promocji!
20.04.2023

Potrzebujesz bramy garażowej, która harmonijnie wpisze się w architekturę domu? Lubisz inteligentne rozwiązania? Poszukujesz modelu drzwi zarazem energooszczędnego, jak i dającego swobodę w kreowaniu wymarzonego wejścia do domu? Interesuje Cię odważny design czarnych dodatków? Sprawdź promocyjną ofertę firmy Hörmann – aktualną do 30 maja!

Plakat i stolarka otworowa polskim towarem eksportowym
27.12.2022

Podobnie jak polska stolarka otworowa w branży budowlanej, tak polski plakat jest w sztuce jednym z naszych najlepszych „towarów eksportowych”.

Okna do płaskich dachów w wielkomiejskim wydaniu
07.11.2022

W pobliżu centrum Chicago, trzeciego co do wielkości miasta w Stanach Zjednoczonych, stoi budynek z dużym, otwartym tarasem. Mieszkańcy tego miasta, będącego ostoją biznesu, kultury i nauki dbają o jego ogólny wizerunek i inwestują w rozwiązania, zapewniające najwyższą jakość i dopasowanie do otoczenia, w którym funkcjonują.

ENERGOOSZCZĘDNE ROLETY NA TRUDNE CZASY
17.10.2022

Wydarzenia ostatnich miesięcy sprawiły, że nad Polską zawisło widomo kryzysu energetycznego. Jednocześnie większość gospodarstw domowych zastanawia się w jaki sposób zminimalizować skutki niedoboru surowców niezbędnych do ogrzewania, które pochłania blisko 70% całej energii  wykorzystywanej do eksploatacji budynków. Co chwilę pojawiają się też mniej lub bardziej wartościowe pomysły wykorzystania alternatywnych źródeł energii. Jednak często te najprostsze rozwiązania są tuż obok.

FAKRO – producent z EKO-logicznym DNA
23.09.2022

W obliczu zmiany klimatu i coraz większej degradacji środowiska naturalnego, należy uważnie przyjrzeć się decyzjom, które dzisiaj podejmujemy. Musimy pamiętać, że nasze obecne działania mają realny wpływ na przyszłość planety. Ziemia woła o pomoc. I to jest nasze zadanie, żeby ją wspierać – najważniejszy egzamin dopiero przed nami. Istotna jest świadomość i chęć działania. Takie ambicje stawia na drodze rozwoju FAKRO, realizując założenia swojej filozofii GO GREEN, ale także edukując i zachęcając do dyskusji.

OKNO BALKONOWE FAKRO GWIAZDĄ NETFLIXA
21.09.2022

Od kilku dni okna balkonowe FGH-V Galeria FAKRO są nową „gwiazdą” w amerykańskim show. Okna możemy podziwiać w trzecim odcinku, pierwszego sezonu popularnego serialu „Instant Dream Home” dostępnego na platformie Netflix. Program dostępny jest nie tylko w USA, ale także w wielu innych krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

Metalowe domki ogrodowe firmy Hörmann. Bezpiecznie i na swoim miejscu!
19.09.2022

Z myślą o tych, którzy szukają praktycznego sposobu na przechowywanie różnych przedmiotów, firma Hörmann poszerzyła swoją ofertę o metalowe domki ogrodowe oraz stojaki na drewno kominkowe. To nowoczesne i trwałe wyposażenie każdego ogrodu, które pomoże uporządkować otoczenie wokół domu i bezpiecznie przechować, często niemieszczące się w domu rzeczy.

Kompletna kompozycja zapierająca dech w piersiach
27.06.2022

Efektem udanej współpracy zespołu LK Projekt oraz firmy XCEL Ogrodzenia jest ta zjawiskowa realizacja. Działka ulokowana w malowniczej okolicy stała się idealną przestrzenią do stworzenia eleganckiej posesji. Nowatorski design budynku został dopełniony nowoczesnym ogrodzeniem. Głównym elementem nieruchomości, który sprawia, że całość prezentuje się tak znakomicie są płyty ze spieków kwarcowych. Wykorzystanie ich jako element wykończeniowy zarówno domu jak i ogrodzenia ogrodzenia nadało spójności całemu projektowi.