Projekty Domów
Budowa domu
Kompletna kompozycja zapierająca dech w piersiach
27.06.2022

Efektem udanej współpracy zespołu LK Projekt oraz firmy XCEL Ogrodzenia jest ta zjawiskowa realizacja. Działka ulokowana w malowniczej okolicy stała się idealną przestrzenią do stworzenia eleganckiej posesji. Nowatorski design budynku został dopełniony nowoczesnym ogrodzeniem. Głównym elementem nieruchomości, który sprawia, że całość prezentuje się tak znakomicie są płyty ze spieków kwarcowych. Wykorzystanie ich jako element wykończeniowy zarówno domu jak i ogrodzenia ogrodzenia nadało spójności całemu projektowi.

Piękne i mocne. Drzwi idealne do każdego wnętrza
13.06.2022

Projektując domowe wnętrza, warto dobrze dopasować do nich drzwi.  Stylowy salon, elegancka kuchnia, przytulna sypialnia, komfortowa łazienka – wszędzie tam są one dopełnieniem całości.  Zaaranżowanie każdego pomieszczenia ułatwi niezwykle bogata oferta drewnianych drzwi wewnętrznych firmy Hörmann.

Taras - Twój drugi dom
27.05.2022

Taras coraz częściej spełnia funkcję naszego drugiego domu, dlatego tak ważne jest, żebyśmy mogli spędzać na nim jak najwięcej czasu nie tylko w sezonie wiosenno-letnim. Dla właścicieli domów dobrze zorganizowany taras to nie tylko miejsce spotkań w gronie najbliższych, ale i przestrzeń wykorzystywana jako miejsce pracy i wypoczynku. Jak go zaplanować i jakie rozwiązania wybrać, by służył nam zgodnie z naszymi oczekiwaniami?

MB-Skyline Type R od Aluprof – sposób na wprowadzenie natury do wnętrza
14.04.2022

Zatarcie granicy między wnętrzem a przestrzenią wokół budynku to cel, do którego dąży coraz więcej projektantów i inwestorów. Nic w tym dziwnego – chęć kontaktu z naturą, zapewnienie poczucia maksymalnej przestrzeni, a jednocześnie nadanie obiektowi nowoczesnego, eleganckiego charakteru sprawiają, że spektakularne szklane ściany mocno zyskują w ostatnich latach na popularności.

Ciekawe okno do kuchni
22.12.2021

Często w kuchni, w okolicy zlewu umieszcza się okno, które służy do oświetlenia naturalnym światłem tego ważnego pomieszczenia. W kuchni spędzamy wiele czasu przygotowując między innymi posiłki czy myjąc naczynia. Przeszklenie w takiej sytuacji to wręcz konieczność, a okno które można otworzyć nie zabierając otwartym skrzydłem miejsca na blacie to wyjątkowy skarb. Właśnie takie jest okno przesuwne FAKRO Innoview oparte na konstrukcji przesuwnej PSK.

Nowoczesne i indywidualne - do wnętrz w każdym stylu
16.12.2021

Nowe warianty drzwi wewnętrznych firmy Hörmann. Drzwi pokojowe to coraz ważniejszy element architektury wnętrz. Świadomie zastosowane nadają pomieszczeniom charakter. Myśląc o indywidualnej aranżacji, inwestorzy szukają drzwi wewnętrznych, które jednocześnie wpisują się w obowiązujące trendy. Rozwiązania firmy Hörmann otwierają szerokie możliwości projektowania wnętrz w każdym stylu.

FAKRO Twój dom, Twój wybór - technologia na wyciągnięcie ręki
13.10.2021

Smarthome to rozwiązanie umożliwiające inteligentne zarządzanie domem. Produkty elektryczne oraz zintegrowane z nimi różnego rodzaju czujniki redukują wiele manualnych czynności pozwalając osiągnąć wyjątkowy komfort mieszkania. Dom inteligentny to także ułatwienia w codziennym zarządzaniu domem i odczuwalne w portfelu korzyści płynące z efektywnego sterowania energią elektryczną czy energią cieplną.

Drzwi zewnętrzne firmy Hörmann – nowe kierunki wzornictwa, większa funkcjonalność
13.10.2021

Od kilku już lat wszystkie aluminiowe drzwi zewnętrzne firmy Hörmann standardowo oferowane są w klasie przeciwwłamaniowej RC 3. Teraz producent skupia się na poszerzaniu palety wzorów, kolorów i wyposażenia swoich drzwi wejściowych. Zarówno stalowych, jak i aluminiowych. W ofercie znalazły się również dźwiękoszczelne drzwi zewnętrzne z przegrodą termiczną.

W strukturze łupka i z indywidualnym nadrukiem
25.08.2021

Hörmann oferuje nowe powierzchnie bram garażowych.

Bramy garażowe są elementem, który znacząco wpływa na wygląd domu. Aby zapewnić większą swobodę w ich aranżacji, firma Hörmann oferuje teraz bramy z nową, modną powierzchnią strukturyzowaną, a także możliwość zaprojektowania wyglądu bramy z wykorzystaniem wzoru lub zdjęć według własnego pomysłu.