Projekty Domów
Dwie nagrody w międzynarodowym konkursie WADA 2019
18.03.2019
Dwie nagrody w międzynarodowym konkursie WADA 2019

Z początkiem 2019 roku odbył się konkurs World Architecture Design Awards 2019, organizowany przez Architecture Press Release – światowej rangi prasę architektoniczną. Organizatorzy doceniają w ten sposób najlepsze prace z zakresu architektury i designu spośród autorów z całego świata. Konkurs przeprowadzono w różnorodnych kategoriach: budynki komercyjne, zdrowia i rekreacji, edukacyjne czy mieszkalne i inne. WADA to jeden z bardziej prestiżowych konkursów architektonicznych na świecie. W konkursie brało udział ponad 750 architektów z całego świata!

Pracownia architektoniczna LK&PROJEKT miała zaszczyt znaleźć się wśród laureatów w aż dwóch kategoriach. Pierwsza z nich to „Housing”, w której zajęła pierwsze miejsce z projektem „Play of light”, niedawnym zwycięzcą moskiewskiego konkursu "Beautiful Houses 2018"


Drugą kategorią, w której pracownia LK&PROJEKT zajęła drugie miejsce z projektem LK&929, jest "Households". Projekt nazwano „The Family Haven”.


Pragniemy podziękować naszym inwestorom budującym domy zgodnie z  naszymi projektami, ufając w pełni architektowi i jego wizji. Zaufanie to owocuje nietuzinkowymi realizacjami w całej Polsce i po za jej granicami. Efekt ten jest również doceniany na przez grono architektów z całego świata czego przykładem są dwie nagrody w prestiżowym konkursie WADA World Architecture & Design Awards dla naszego głównego architekta Leszka Kalandyka.

Zachęcamy Państwa do dzielenia się zdjęciami z realizacji domów według naszych projektów. 

Pokażmy światu nasz wspólny sukces!