Projekty Domów
Smart taras – nowy wymiar komfortu
26.09.2023
Smart taras – nowy wymiar komfortu

Inteligentne sterowanie tarasem – co zyskasz?

Urządzenia typu „smart”, w tym także zarzadzanie tarasem za pośrednictwem dedykowanej aplikacji rewolucjonizują sposób, w jaki korzystasz z przestrzeni na zewnątrz.

Po pierwsze: masz pełną swobodę dostosowywania położenia i zarządzania różnymi elementami tarasu, tworząc idealne otoczenie zarówno dla siebie, jak i swoich gości.


Po drugie: kontrola nad przestrzenią tarasu staje się bardziej intuicyjna niż kiedykolwiek wcześniej. Nie musisz tracić czasu i sił na mechaniczne sterowanie – teraz wszystko, czego potrzebujesz, to zaledwie kilka kliknięć w dedykowanej aplikacji.


Smart taras w praktyce

Zastanawiasz się co w praktyce oznacza opcja „smart taras”? Poniżej znajdziesz listę przykładowych możliwości, jakie dają automatyczne zadaszeniach tarasu marki Tarasola wyposażone w inteligentne urządzenia do sterowania tarasem.

  1. Pełna kontrola nad zadaszeniem i zabudową boczną.

    Niezależnie od tego, czy świeci intensywne słońce czy też nadciąga ulewny deszcz, inteligentne sterowanie tarasem pozwala Ci swobodnie i szybko dostosować zadaszenie i zabudowę boczną (np. rolety). To oznacza, że Twój taras jest zawsze gotowy na przyjęcie gości, niezależnie od warunków pogodowych.


  2. Gotowe scenariusze dla maksymalnej wygody.

    Jeśli masz swoje ulubione ustawienia oświetlenia, rolet czy dachu tarasu - nie musisz ich ręcznie dostosowywać za każdym razem. Sterowanie typu smart pozwala Ci zaprogramować gotowe scenariusze. Czy to romantyczna kolacja przy świecach, czy też letnia sesja relaksu na tarasie – teraz jednym kliknięciem zaaranżujesz przestrzeń dokładnie tak, jak lubisz.


  3. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu.

    Rozwiązania typu smart nie tylko ułatwiają kontrolę nad tarasem, ale także dbają o bezpieczeństwo Twojego domu. Dzięki symulacjom, możesz zaprogramować swój smart taras tak, aby wykonane zostały określone czynności (np. takie jak zapalanie światła) co sprawi, że osoby znajdujące się w okolicy Twojego domu uwierzą, że jesteś w środku. To doskonały sposób na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa.


Co jeszcze?

Oczywiście lista możliwości, jakie niesie ze sobą wyposażenie zadaszenia tarasowego w inteligentne rozwiązanie sterujące jest o wiele dłuższa. Przykładowo: wzbogacenie zadaszenia o czujnik deszczu powoduje, że zyskujemy opcję automatycznego zamykania zadaszenia kiedy zaczyna padać. Dach tarasu zamyka się samoistnie, bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji ze strony użytkownika.


Twój własny inteligentny taras

TARASOLA