Projekty Domów
Leszek Kalandyk i LK&PROJEKT zdobywają międzynarodowe uznanie jako GLOBAL GOLD WINNER 2023
15.05.2023
Leszek Kalandyk i LK&PROJEKT zdobywają międzynarodowe uznanie jako GLOBAL GOLD WINNER 2023

Architekt Leszek Kalandyk wraz ze swoją pracownią projektową LK&PROJEKT zdobyli prestiżową nagrodę GLOBAL GOLD WINNER 2023, otrzymując tym samym międzynarodowe uznanie za swoją pracę na rzecz ekologicznej architektury i zrównoważonego budownictwa. Ogłoszenie laureatów miało miejsce w Miami na Florydzie.

The Green Organisation, uznana, międzynarodowa, non-profit i niezależna grupa, która od 1994 roku promuje i nagradza najlepsze praktyki na rzecz ochrony środowiska, doceniła wkład Kalandyka i LK&PROJEKT w promowanie ekologicznej architektury. Pracownia zdobyła statuetkę Złoty Glob oraz nagrodę Zwycięzcy Zielonego Świata na Europę.


Leszek Kalandyk, który teraz ma również tytuł Ambasadora Zielonego Świata, jest znany ze swojego nacisku na ekologiczne i zrównoważone praktyki w swoich projektach domów. Jego prace zawsze kładą nacisk na harmonijną integrację architektury z naturalnym środowiskiem, czyniąc go godnym odbiorcą tak zaszczytnych nagród.

Tego typu uznanie na międzynarodowym poziomie jest dowodem na to, jak ważna jest ekologiczna architektura i zrównoważone budownictwo. Jest to również znak, że prace Leszka Kalandyka i LK&PROJEKT są doceniane nie tylko na rodzimym rynku, ale także na arenie międzynarodowej.

To zwycięstwo podkreśla dalekosiężne zaangażowanie LK&PROJEKT w tworzenie architektury, która nie tylko jest estetycznie atrakcyjna, ale także ma pozytywny wpływ na naszą planetę.