Projekty altan

Projekt altany - dlaczego warto mieć altanę w swoim ogrodzie?

Altana to niewątpliwie świetne i oryginalne dopełnienie każdego ogrodu. Oczywiście, aby móc ją zbudować według profesjonalnego projektu, niezbędne jest miejsce i umożliwiająca to przestrzeń. To dlatego wymagane jest wcześniejsze zdjęcie miar i ustalenie pomysłu z profesjonalistami. W ten sposób o wiele łatwiej będzie dobrać pasujący projekt altany. Niemniej jednak, altana to doskonały pomysł. Nie tylko prezentuje się ciekawie i elegancko, ale i sprawdzi się o każdej porze roku. Latem można spędzać tam romantyczne wieczory lub zapraszać znajomych, zimą osłonić od chłodniejszego wiatru, gdy mimo to ma się ochotę spędzać czas na świeżym powietrzu. Obecnie projektów altan jest tak dużo, że każdy dopasuje dla siebie taki, który spełni wszystkie jego oczekiwania.

Projekt altana - mała czy duża?

W naszej ofercie posiadamy projekty bardzo różnorodne, aby łatwiej dobrać jeden konkretny pod naszego klienta. To dlatego projekt altana dotyczyć może, zarówno niewielkiej altanki o powierzchni mniejszej, niż 10 metrów kwadratowych, jak i altany, które są znacząco większe od kawalerki. To samo tyczy się sposobów wykończenia altan. Oczywiście możliwe jest skorzystanie z indywidualnego tworzenia projektu, niemniej jednak wykorzystanie gotowych już pomysłów, w dużej mierze skróci czas oczekiwania. Zwłaszcza że, w katalogu znaleźć można pomysły bardzo różnorodne, które przypadną do gustu, zarówno osobom, które szukają eleganckich, luksusowych rozwiązań, jak i tym którym zależy po prostu na dodatkowej, niewielkiej przestrzeni poza domem, którą wykorzystają na przykład na relaks.

Altana projekt - altany piętrowe

Dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród osób, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania, cieszą się altany piętrowe. To świetna propozycja zwłaszcza wtedy gdy, ma się do zagospodarowania sporą przestrzeń poza domem. W takim przypadku część parterowa to najczęściej strefa relaksu, miejsca, w którym postawić można meble ogrodowe, zorganizować palenisko, a część piętrowa to przestronny taras, który sprawdzi się podczas opalania, organizacji przyjęć ogrodowych czy obserwowania gwiazd. Taka altana projekt, to większa inwestycja, która jednak na pewno się opłaci. Całość wykonana jest z konstrukcji słupowo-płytowo-żelbetonowej. Dach natomiast jest drewniany, a całość urozmaicona jest szklanymi detalami, które znacząco wpływają na odbiór i sprawiają, że cała altana sprawia wrażenie mini domu w nowoczesnym, eleganckim stylu.

Altany - katalog gotowych projektów. 

Autor projektów polski architekt Leszek Kalandyk.

Zadzwonimy do Ciebie!
Zostaw nam swój numer telefonu.