Projekty Domów
Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza
17.05.2019
Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

Termin : 25-26 maja 2019

Miejsce : Expo Kraków, ul. Galicyjska 9, Kraków

Godziny otwarcia dla zwiedzających : 10.00-18.00


Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza – to jedne z największych targów budowlano-wnętrzarskich w południowej Polsce. Podczas targów promowane są najnowsze trendy i technologie w zakresie budownictwa, instalacji oraz wnętrz.

Trzecia edycja targów odbędzie się 25-26 maja 2019 r. w EXPO Kraków. Tym razem wydzielamy dwie strefy wystawiennicze: strefę HOME (dla firm, których oferta dotyczy budownictwa) oraz strefę DESIGN (z produktami wykończenia i wyposażenia wnętrz).

Wystawcy będą mogli pokazać się w prestiżowym obiekcie na hali o powierzchni 4000 m2.

W programie targów przewidziane są atrakcje dla odwiedzających, takie jak warsztaty mozaikowania, podczas których będzie można spróbować swoich sił w tworzeniu mozaiki w kamieniu. Jest to trend w dekorowaniu mieszkań, który nadaje wnętrzom niespotykany klimat i przykuwa uwagę swoją oryginalnością.

Dla fanów roślin we wnętrzach również coś przygotowaliśmy – na targach będzie można uczestniczyć w warsztatach tworzenia kompozycji roślinnych w słoikach lub zielonych obrazów, które ozdobią wasze ściany i nadadzą im niepowtarzalny charakter.

Na Małopolskich Targach nie tylko odbędą się warsztaty, ale także interesujące wykłady i prelekcje tematyczne. Dowiecie się więcej na temat kredytów budowlanych, czy też na co warto zwrócić uwagę podczas odbioru technicznego nieruchomości. To tylko część wykładów jakimi Was zaskoczymy!

Macie problem z aranżacją małego mieszkania? Wydzieliliśmy Strefę Doradczą, na której będzie można skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów z dziedzin budownictwa oraz projektowania wnętrz.

W tym roku organizowany jest również Krakow Design Festival – wydarzenie towarzyszące Małopolskim Targom. Na strefie Krakow Design Festival będzie można spotkać producentów unikatowego designu, polskich designerów, projektantów, twórców, którzy na targach/giełdzie kooperacyjnej, przedstawią swoje usługi/produkty, wymienią kontakty podczas spotkań networkingowych i nawiążą współpracę. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców z szeroko pojętej branży kreatywnej, jak również miłośników pięknych wnętrz, osób poszukujących nowych materiałów, rozwiązań technologicznych oraz studentów szkół wyższych o profilu artystycznym i technicznym.

Koniecznie dodajcie Małopolskie Targi do Waszych kalendarzy!