Projekty Domów
Pracownia LK&Projekt wygrała konkurs Global Future Design Awards 2021
02.12.2021
Pracownia LK&Projekt wygrała konkurs Global Future Design Awards 2021

Nasza pracowania kolejny raz wygrała międzynarodowy, bardzo prestiżowy konkurs Global Future Design Awards 2021, w kategorii: koncepcja jednorodzinnego domu mieszkalnego. Zwycięskim projektem okazał się LK&1690 autorstwa architekta Leszka Kalandyka.

Jury doceniło nie tylko właściwe proporcje domu, ale też jego estetyczny wygląd, harmonijny związek architektury projektu z naturalnym otoczeniem, przestrzenną organizację i funkcjonalność wnętrza.

Nie jest to pierwsze w tym roku wyróżnienie dla koncepcji LK&1690, jednak to cieszy nas szczególnie. I nie dlatego, że zajęliśmy 1 miejsce pokonując uznane pracownie projektowe z całego świata ale ze względu na wyjątkowy poziom zgłaszanych prac.

Global Future Design Awards jest międzynarodowym konkursem organizowanym przez Architecture Press Release (APR) - wiodącą organizację reprezentującą światową prasę i portale architektoniczne, która jest globalną marką medialną, współpracującą z wieloma uznanymi tytułami. Niezależni, doświadczeni eksperci branżowi wyróżniają projekty z dziedzin: architektura, aranżacja wnętrz, wzornictwo przemysłowe i sztuka. Na uwagę zasługuje też fakt, że w konkursie nie ma nagród pieniężnych, a liczy się nobilitacja i wyłonienie projektów, które cechuje nieszablonowe podejście, kreatywność myślenia, estetyka wykonania oraz poprawność konstrukcji. Biorą w nim udział architekci, projektanci, inżynierowie, artyści i renomowane pracownie z całego globu.