Projekty domów parterowych

Gotowe projekty domów parterowych nowoczesnych

Domy parterowe to niezwykle szerokie pojęcie w budownictwie. Statystyki mówią, że są to najczęściej wybierane projekty na całym świecie. Dzieje się tak przede wszystkim z uwagi na fakt, że projekty domów nowoczesnych parterowych zakładają możliwość wybudowania domu w dużo mniejszym budżecie, niż w przypadku budynków o wielu kondygnacjach. Projekty domów parterowych, nowoczesnych i wygodnych, pozwalają bowiem uniknąć m.in. murowania wieńca, budowy klatki schodowej, schodów, ciągnięcia w górę ścian oraz przede wszystkim wznoszenia i konserwacji skośnego dachu. Istotna jest także ich funkcjonalność, ponieważ tego typu przestrzeń uznawana jest za bardziej wygodną, szczególnie w przypadku rodzin z dziećmi.

Projekty domów nowoczesnych parterowych - LK & Projekt 

Projekty domów parterowych nowoczesnych stanowią znaczną część naszej oferty. Oferujemy Państwu gotowe projekty domów małych, średnich oraz dużych willi. Nasz katalog zakłada domy z dachem dwuspadowym, czterospadowym i wielospadowym. Tworząc nasze koncepcje za cel stawiamy sobie przede wszystkim wygodę i komfort przyszłych mieszkańców. Istotne jest dla nas poczucie swobodnej przestrzeni oraz estetyki, którą wyrażamy w każdym, nawet najdrobniejszym detalu naszych projektów. Bierzemy pod uwagę zmieniające się trendy w budownictwie, jednak nasze bogate doświadczenie pozwala nam przewidzieć pewne zachowania rynkowe. Jesteśmy przekonani, że każdy nasz projekt domów parterowych nowoczesnych to gotowy przepis na pełną klasy i wyrazu konstrukcję, której forma zawsze będzie zachwycać i pozostawać w zgodzie z aktualnymi standardami.

Projekt domów parterowych nowoczesych  – sprawdzona koncepja i łatwa budowa

Każdy nasz projekt domów parterowych nowoczesnych zakłada możliwie szybkie postawienie konstrukcji i możliwość rozpoczęcia procesu wykańczania wnętrza. Tworząc nasze koncepcje skupiamy się nie tylko na łatwej i szybkiej budowie, ale także na kosztach, które staramy się minimalizować. Zrezygnowanie z dodatkowej kondygnacji w postaci piętra domu oraz użytkowego poddasza umożliwia znaczne obniżenie budżetu inwestycyjnego. Dodatkowo proponujemy naszym klientom projekty domów nowoczesnych parterowych, w których rezygnujemy z drogich w budowie elementów konstrukcyjnych, takich jak np. ściany nośne. Dostosowujemy również ilość i wielkość kominków i okien, dzięki czemu budowa domu zgodnie z naszymi koncepcjami możliwa jest przy minimalnym nakładzie finansowym.

Zadzwonimy do Ciebie!
Zostaw nam swój numer telefonu.