Projekty domów z aranżacją wnętrz

Projekty domów z aranżacją wnętrz

Budowa własnego domu to ogromne wyzwanie. Jest ono jeszcze większe, jeśli nie posiadasz odpowiedniej wiedzy na temat aranżacji wnętrz. Zaprojektowane w przypadkowy sposób pomieszczenia mogą być nie tylko mało funkcjonalne, ale również urządzony w sposób, który nie będzie dla Ciebie zachwycający. To właśnie dlatego, w LK Projekt oferujemy gotowe projekty domów z aranżacją wnętrz. Zobacz, dlaczego warto skorzystać z tej wyjątkowej usługi.

Projekty domów z aranżacjami wnętrz - pomieszczenia z charakterem

Każdy budujący dom marzy o tym, aby jego wnętrza miały swój indywidualny charakter. Ten osiąga się nie tylko przez rozkład pokoi, ale również odpowiednie umeblowanie i dobranie najlepszych dodatków - oczywiście wszystko w zgodzie z aktualnymi trendami. 

Wiedzą o tym również nasi klienci, którzy coraz częściej decydują się na projekty domów z aranżacjami wnętrz. To kompleksowa usługa, w ramach której otrzymują nie tylko projekt samego domu, ale również propozycje umeblowania wnętrz. Wszystko okraszone jest grafikami i wizualizacjami, dzięki którym już na etapie planowania można poczuć klimat panujący we wnętrzu. To doskonały moment na wprowadzanie poprawek i ulepszeń.

Projekty domu z aranżacją wnętrz - personalizacja

Ogromną zaletą, którą oferują projekty domu z aranżacją wnętrz jest możliwość stworzenia spersonalizowanych rozwiązań. Dotyczy to zarówno samego stylu, w którym urządzony będzie dom, jak i drobnych szczegółów. Doświadczeni projektanci są w stanie szybko zamienić początkowo niejasne wizje klientów w realne projekty. Nie ma przy tym znaczenia, czy marzy się Wam duży dom w nowoczesnym stylu, czy mniejszy w loftowym klimacie.

Usługa projektowania domów z jednoczesną aranżacją wnętrz jest bardzo kompleksowa. Zaczyna się od początkowej koncepcji oraz wizji domu, a kończy na drobnych szczegółach dotyczących samej aranżacji. W międzyczasie wykonujemy ogromną ilość wizualizacji oraz symulacji 3D, dzięki którym klient może nieustannie weryfikować swoje początkowe pomysły.

Projekt domu z aranżacją wnętrza

Projektanci LK Projekty posiadają ogromne doświadczenie w zamienianiu pomysłów klientów na realne rozwiązania. Każdy stworzony przez nas projekt domu z aranżacją wnętrza jest wyjątkowy, ponieważ powstaje w ścisłej współpracy z klientem. Nadaje mu to indywidualnego charakteru, o którym marzy każda osoba budująca dom. Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że nie istnieje na świecie drugi taki sam dom. Wybierz jeden z projektów już teraz!


Im więcej wymagań stawia życie poza domem, tym usilniej zabiegamy o komfort w świecie, który jest tylko nasz.  Projekt wnętrz domu  staje się więc coraz częściej dostrzegany, jako nieodłączny element całości zamierzenia budowlanego. Dlatego duża część projektów domów ilustrowana jest przykładami aranżacji, najczęściej w postaci stworzonych cyfrowo widoków perspektywicznych przedstawiających wyposażone pomieszczenia. Niekiedy pokazywane są aksonometryczne przekroje bryły domu, czasem odręczne szkice układu budowlanych elementów wnętrza, także zdjęcia z realizacji. Wszystkie one pomagają odczytać w trzech wymiarach zamysł układu przestrzennego stworzonego przez architekta i mogą być inspiracjami do wykorzystania.

Nasza pracownia architektoniczna wykonała projekty domów z wnętrzami dla propozycji budynków różnej wielkości. Wizualizacje najczęściej pokazują strefy dzienne, bo różnorodnością kształtowania odbiegają od pojedynczych pomieszczeń. Aranżacje pokazują także np. trudny do wyobrażenia sobie efekt układu przestrzennego salonu z antresolą i podwojoną wysokością wnętrza.

Zadzwonimy do Ciebie!
Zostaw nam swój numer telefonu.