Projekty domów z płaskim dachem

Oryginalne projekty domów z płaskim dachem

Coraz większa liczba osób budujących swoje własne ściany stawia na rozwiązania nieco inne, niż klasyczny piętrowy dom przykryty czerwoną cegłą. Dzisiejsze możliwości architektoniczne pozwalają nam stworzyć zupełnie inne bryły, dzięki czemu oferujemy Państwu projekty domów z płaskim dachem. Zwolennicy takiego rozwiązania z całą pewnością cenią sobie maksymalne wykorzystanie przestrzeni - w przypadku dwuspadowych lub czterospadowych dachów poddasze zazwyczaj pełni rolę strychu, czyli niezwykle rzadko używanego pomieszczenia. Szeroki wybór możliwości, jakie dają projekty domów z płaskim dachem, znajduje wielu fanów zarówno w bliskiej odległości od największych aglomeracji w Polsce, jak również z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Nowoczesny projekt domu z płaskim dachem

Czym najczęściej wyróżnia się stworzony przez nas projekt domu z płaskim dachem? Przede wszystkim otwartą przestrzenią. Dzięki takiej konstrukcji bryły mamy otwartą drogę do pełnego oświetlenia niemal każdego z pomieszczeń. Właśnie dlatego takie domy charakteryzują się dużą liczbą okien zajmujących praktycznie całą powierzchnię ścian. Projekt domu z płaskim dachem daje również możliwość wyboru dużej liczby punktów podparcia. Dzięki temu znacznie łatwiej można wpleść w takie rozwiązanie zadaszony taras na piętrze. Automatycznie takie rozwiązanie pozwala manewrować powierzchnią pomieszczeń na każdym z pięter. Jeżeli nie potrzebujemy tyle samo przestrzeni na piętrze, co na parterze, bez najmniejszych problemów mamy przygotowane także takie projekty dla potencjalnych klientów.

Projekt domów z płaskim dachem - lata doświadczenia

Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotnym wyzwaniem z perspektywy naszych klientów jest projekt domów z płaskim dachem. Dla większości z Państwa taka inwestycja może okazać się jedną z najważniejszych podjętych w całym życiu. Dlatego właśnie jeszcze przed pierwszym telefonem oraz spotkaniem znajdą Państwo wszystkie najważniejsze informacje. Projekt domów z płaskim dachem to coś więcej, niż tylko ładne grafiki bazujące na koncepcji. To także przygotowanie dokładnego rozkładu każdego pomieszczenia z metrażem i potencjalnymi źródłami prądu oraz wody. Także trzeba zwrócić uwagę na wykorzystane materiały przy samej budowie oraz dużą liczbę innych detali, takich jak elewacja, sposób ogrzewania czy wentylacja. Dzięki wielu zrealizowanym inwestycjom mamy bogate doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w naszej przyszłej współpracy.

Zadzwonimy do Ciebie!
Zostaw nam swój numer telefonu.