Projekty domów nowoczesnych

Gotowe projekty domów nowoczesnych.

Dom to od pewnego czasu już nie tylko mieszkanie, ale również miejsce pracy, realizowania pasji oraz dbania o zdrowie duchowe i fizyczne. Wraz ze wzrostem oczekiwań wobec funkcjonalności przestrzeni domowej, zmieniły się również projekty domów. Nowoczesne mieszkanie może być jednocześnie bardzo przytulne i wygodne, a dodatkowo spełniać wymagania nawet najbardziej wymagających osób, dla których najważniejsze jest poczucie jakości i estetyki. Nasze projekty domów nowoczesnych to zbiór innowacyjnych i niezwykle efektownych rozwiązań, dostosowanych do najnowszych trendów budowlanych.

Projekty domów -nowoczesne i z klasą.

Nasze gotowe projekty domów nowoczesnych łączą nowatorską estetykę i dbałość o najdrobniejsze detale, co przekłada się na wysoki komfort zamieszkania. Znajdą tu Państwo zarówno projekty domów parterowych, jak i z poddaszem mieszkalnym. Posiadamy różnorodne pod względem powierzchni projekty domów, nowoczesne i odpowiadające współczesnym trendom architektonicznym. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, które cenią sobie funkcjonalność, komfort, estetykę oraz innowacyjne podejście do budownictwa.

Gotowy projekt domu -nowoczesny styl.

Domy zbudowane w oparciu o projekty domów nowoczesnych cechują się zazwyczaj oszczędnością detali na rzecz wysokiej jakości materiałów i nieszablonowego podejścia do wystroju wnętrza. Jeżeli podobają się Państwu przeszklenia, otwarte przestrzenie, innowacyjne rozwiązania architektoniczne i ekologiczne sposoby pozyskiwania energii, to z pewnością docenią Państwo wyjątkowy projekt domu: nowoczesny, pełen klasy i ciekawych, nietypowych rozwiązań. Dom zbudowany według takiego planu da ci spokój, poczucie bezpieczeństwa, estetyki i harmonii.

Niepowtarzalne projekty domów nowoczesnych. 

Nasze projekty domów nowoczesnych są w 100% unikalne, a zatem korzystając z usług naszego biura projektowego zyskują Państwo pewność niepowtarzalnej i przemyślanej konstrukcji. Przygotowując kolejne projekty zależy nam na wykorzystaniu inteligentnych i funkcjonalnych rozwiązań architektonicznych. Nie zapominamy również o ekologii i oszczędzaniu energii. Istnieje kilka kluczowych określeń, które z pewnością opisują każdy nasz projekt domu: nowoczesny, prestiżowy, bezpieczny, komfortowy i estetyczny. Nasze propozycje znajdują uznanie zarówno wśród sympatyków nieszablonowej i innowacyjności, jak i klasycznej elegancji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze najlepszego projektu!


Gotowe projekty domów - projekty domów nowoczesnych

Projekty domów nowoczesnych ostatnio powstałe w naszej pracowni architektonicznej są inne niż te z jej początków w 1991 roku. Architektura stale się zmienia i dzisiaj dom to nie tylko mieszkanie ale także miejsce pracy, realizowania pasji, dbania o kondycję. Nowe oczekiwania wobec funkcji wymagają nowych form i konstrukcji. Śmiało otwierane są plany domów, a ekologiczne pozyskiwanie energii i energooszczędne okna pozwalają bardziej beztrosko toczyć grę wnętrza z otoczeniem.

W tej kategorii znalazły się projekty domów nowoczesnych z płaskim dachem  i rozwiązania z dachami stromymi. To projekty, w których przegrody nie tylko zamykają wnętrza ale wychodzą poza nie i zmieniają się w struktury aranżujące przestrzeń na zewnątrz, kadrujące widoki.  Tradycyjne systemy instalacji zastępują innowacje. Kryte odwodnienia już podważyły pozycję okapu w funkcjonowaniu dwuspadowego dachu i uwolniły  formę współczesnej stodoły. Nowości nie omijają budynków żadnej wielkości. Najbardziej efektowne pokazują nowoczesne projekty dużych domów i koncepcje dla trudnych parceli: wąskich czy położonych na skarpie.

Zadzwonimy do Ciebie!
Zostaw nam swój numer telefonu.