Nowoczesna stodoła projekty

Nowoczesna stodoła to styl cieszący się od kilku lat rosnącą popularnością wśród inwestorów domów jednorodzinnych. Zaczerpnięta z tradycyjnych budynków gospodarczych forma jest połączeniem sprawdzonego designu z najnowszymi rozwiązaniami architektonicznymi, dzięki czemu nie ma konieczności wyboru pomiędzy dawnymi i współczesnymi rozwiązaniami. Nowoczesne stodoły są funkcjonalne i solidne, a charakterystyczna prosta i ponadczasowa bryła odpowiada na różnorodne potrzeby.

Zalety domu w stylu nowoczesnej stodoły

 

Budynki w tym stylu sprawdzą się na wielu działkach – zarówno wąskich, ze spadkiem, jak i na większych. Domy mogą być parterowe lub posiadać zaaranżowane poddasze. Prosta, zwarta bryła budynku sprzyja zatrzymywaniu ciepła, dzięki czemu doskonale nadaje się do budowy w technologii budownictwa pasywnego. Estetyka domów w stylu nowoczesnej stodoły najlepiej sprawdzi się w przypadku budynków jednorodzinnych, a także letniskowych czy na wynajem. Posiadają one bogate możliwości aranżacyjne wewnątrz, jak i na zewnątrz, jak choćby duże, panoramiczne przeszklenia. Wnętrza domu mogą zostać wykończone w rożnych stylistykach ze względu na uniwersalność bryły.

Projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły

 

Oferujemy projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły, zarówno gotowe, jak i na indywidualne zamówienie. Nasze projekty cechują się wysokim poziomem estetycznym projektowanych budynków połączonym z komfortowym rozplanowaniem wnętrz. Długoletnie doświadczenie w branży pozwala nam kreować maksymalnie użyteczną przestrzeń, uwzględniającą różnorodne potrzeby domowników. Zapoznaj się z naszą ofertą projektów domów w stylu nowoczesnej stodoły i znajdź tę idealną dla siebie.

Gdzie najlepiej sprawdzą się projekty domów stodoły?

 

Projekty takie będą pasować do wielu działek, także problematycznych. Szczególnie polecane są na działki wąskie, długie, działki z dużym spadkiem terenu oraz działki z ciekawym widokiem. Projekty domów stodoły sprawdzą się również z dala od innych zabudowań w przypadku projektowania dużych, panoramicznych okien. Oczywiście, z powodzeniem odnajdą się także na większych i bardziej regularnych terenach.

Czy projekt domu stodoły jest odpowiedni dla mnie?

Tak, jeżeli poszukujesz prostej, tradycyjnej i jednocześnie ponadczasowej formy połączonej z nowoczesnymi rozwiązaniami materiałowymi i technologicznymi. Również, gdy zależy Ci na dość szybkim wzniesieniu budynku o nieskomplikowanej bryle. Projekt domu stodoły będzie także idealny, jeśli zamierzasz wybudować dom energooszczędny.


Współczesna stodoła to idealne rozwiązanie na zagospodarowanie niedużej lub wąskiej działki budowlanej. Doceniane przez coraz większe grono inwestorów planujących budowę domu, stają się kolejnym, ciekawym trendem w architekturze.

Nowoczesne stodoły są wygodne i funkcjonalne. Prostokątna, pokryta dwuspadowym dachem, zwarta bryła sprzyja energooszczędności budynku i jego ekonomii zarówno podczas budowy, jak i użytkowania. Duża swoboda przy rozplanowywaniu pomieszczeń sprawia, że nowoczesna stodoła staje się optymalnie dopasowana do potrzeb mieszkańców. Liczne przeszklenia i wysokie okna tarasowe czynią budynek dobrze naświetlonym za dnia i pozwalają cieszyć się widokiem pobliskiej natury.

Wysoki, spadzisty strop daje zaś szerokie pole do aranżowania przestrzeni zgodnie z wymaganiami i potrzebami użytkowników. Minimalistyczna i komfortowa. Prosta i funkcjonalna. Współczesna stodoła idealnie łączy w swojej formie przeciwieństwa, na których zależy inwestorom i przyszłym mieszkańcom.

Zadzwonimy do Ciebie!
Zostaw nam swój numer telefonu.