Projekty domów do 150m2

Projekty domów do 150m2

Projekty domów do 150m2 - nowoczesność czy tradycja?

Przy stawianiu swoich wymarzonych czterech ścian z pewnością chcemy urządzić je w wyjątkowy sposób zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dlatego właśnie projekty domów do 150m2 charakteryzują się nie tylko odpowiednią jakością wykończenia i dbałością o detale, ale również unikatowym stylem. Coraz więcej osób szuka nowoczesnych rozwiązań, które dobrze będą komponować się z wieloma udogodnieniami technologicznymi, których w końcu teraz mamy coraz więcej w wielu przestrzeniach. Oczywiście w naszej ofercie znajdzie się coś także dla miłośników powrotów do przeszłości. Bez wątpienia tradycyjne projekty domów do 150m2 przypadną do gustu wielu naszym klientom.

Projekt domu 150m2 - co zawiera?

Przede wszystkim projekt domu 150m2 stanowi bardzo kompleksowe podejście do tematu przy okazji budowy swoich czterech ścian. Dlatego właśnie musi pamiętać o tym każdy architekt - należy zacząć od podstaw. Wszystkie elementy, takie jak fundamenty, umieszczenie ścian czy też kwestie związane z elektryką oraz armaturą muszą odpowiednio się komponować. Właśnie dlatego projekt domu 150m2 wymaga dopracowania bardzo dużej liczby detali. Ma to wpływ na wiele elementów, takich jak ułożenie okien, ścian oraz możliwe nachylenie dachu.

Projekt domu do 150m2 - nie tylko jednorodzinny

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób szuka własnego miejsca na ziemi poza wielkomiejskim zgiełkiem, które może zapewnić projekt domu do 150m2. Z drugiej strony taki wydatek może okazać się zbyt wysoki dla wielu inwestorów, którzy dodatkowo cenią sobie mieszkanie w bloku i nie potrzebują zbyt dużej przestrzeni. Właśnie dlatego mamy stale rosnącą grupę osób chętnych podziału tego kosztu na dwa. Z jednej strony projekt domu do 150m2 stanowi znakomite rozwiązanie dla osób, które cenią sobie mniejsze przestrzenie. Warto jednak pamiętać o tym, że dobrze zaprojektowana powierzchnia może łączyć w sobie zalety mieszkania i dodatkowo ogród lub większy taras.

Dom 150m2 - projekt w pełni funkcjonalny

Można skupić się na stylu - oferujemy zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne rozwiązania. Czym jeszcze może wyróżnić się dom 150m2? Projekt może zawierać w sobie wiele różnych rozwiązań, w zależności od Twoich preferencji. Różne zaprojektowanie przestrzeni nie tylko pozwala na inne rozłożenie przestrzeni, ale również zupełnie inną ucieczkę ciepła. Pozwala to we właściwy sposób zaprojektować energooszczędną powierzchnię, która poza funkcjonalnością zapewni nam ekologiczne rozwiązania.


O ile w przypadku małych domów mówić można o niewielkich kosztach budowy i utrzymania, nawet przy zastosowaniu konwencjonalnych źródeł energii, to projekty domów większych niż 120 m2 p.u. pozwalają w tym zakresie zrobić inwestorowi jeszcze krok dalej. Obszerniejsze sypialnie z garderobami, dzielone na aneksy funkcjonalne, przestronne pokoje dzienne, niekiedy z antresolą, generują większe koszty ogrzewania. Oznacza to jednak, że szybciej zwracają się wydatki na niekonwencjonalne systemy grzewcze, energooszczędne rozwiązania i iiine dodatkowe udogodnienia.

A powierzchnia powyżej 120m2 jest na tyle wygodna, że pozwala już stworzyć architektowi np. projekt domu jednorodzinnego z dwoma lokalami, w którym koszty byłyby rozłożone między dwóch użytkowników. Takie podejście do budowy domu wpisuje się w potrzeby pojawiające się równolegle ze wzrostem wielkości  projektów domów. Bryły bywają coraz bardziej rozbudowane, zarówno w stylu nowoczesnym jak i tradycyjnym, a to ułatwia ucieczkę ciepła. Niektóre pną się w górę i proponują trzy kondygnacje, np. z garażem i zapleczem gospodarczym w przyziemiu.
Zadzwonimy do Ciebie!
Zostaw nam swój numer telefonu.