Projekty domów 160m2

Nasze biuro projektowe kieruje się sprawdzoną, dobrą zasadą  funkcjonalnej architektury, która ceni zalety większej przestrzeni ponad dużą ilość małych pomieszczeń. Projekty domów powyżej 160m2 p.u. oferują obszerne części  reprezentacyjne o większej wysokości, wzbogacone o pomieszczenia rekreacyjne (kino domowe, pokoje dla hobbystów, "męskie jaskinie" w piwnicy) ale nadal dominują tu strefy sypialne z trzema pokojami. Nie oznacza to braku specjalnej oferty dla dużej rodziny. Część z niej stanowią jednak elastyczne rozwiązania ze standardową liczbą sypialni. Niektóre bryły i plany domów w tych projektach konstruowane są tak, aby  umożliwić podziały aranżacją meblową lub proste zmiany budowlane w obszernych zespołach  sypialni, garderób i łazienek. Pozwala to większej ilości domowników znaleźć miejsce dla siebie, zachowując satysfakcję z walorów strefy wspólnej i niebanalnej architektury. Działanie odwrotne - budowanie większej przestrzeni w zdefiniowanych kształtem i konstrukcją bryłach bywa trudniejsze i nie sprawdza się ani  w projektach gotowych, ani w dłuższym użytkowaniu żadnego budynku.


Najlepsze projekty domów 160 m2

Decydując się na wybudowanie domu, z całą pewnością należy wziąć pod uwagę przeróżne dostępne projekty. Jak najbardziej korzystać można z tych gotowych, jak i tworzyć coś własnego we współpracy z projektantami i architektami. W końcu na pierwszym miejscu zawsze należy stawiać swoją wygodę i realizować własne pomysły, które są w stanie ją w pełni zapewnić. Z całą pewnością jednak warto zwrócić uwagę na projekty domów 160 m2. Taka powierzchnia jest w sam raz dla niewielkiej lub średniej wielkości rodziny. Dodatkowo poleca się dobranie projektów, które zawierają wszystkie pomieszczenia, bez których nie wyobraża się sobie, w pełni funkcjonalnego domu.

Projekt domu 160 m2 - na co zwrócić uwagę?

Czasami podjęcie ostatecznej decyzji co do wielkości swojego domu, nie należy do najłatwiejszych. W końcu pod uwagę trzeba wziąć naprawdę wiele kwestii. Jeśli wcześniej zastanowi się już nad tym, co odgrywa największą rolę, z całą pewnością później będzie o wiele łatwiej. Przede wszystkim, gdy ma się przed oczami projekt domu 160 m2, jak najbardziej trzeba zwrócić swoją uwagę na ilość pomieszczeń, rozkład domu, fakt czy jest to dom parterowy czy piętrowy, a także na ogólną funkcjonalność, ponieważ dom domowi nie równy. Projekt domu zawsze powinien zostać dobrany pod to, czego najbardziej się potrzebuje.

Dom 160 m2 projekt, który jest już gotowy

Oczywiście nie ma żadnej potrzeby samodzielnego tworzenia projektu wraz z projektantami i architektami, ponieważ bez najmniejszego problemu nabyć można gotowy już projekt, który wyselekcjonowany został na podstawie swoich oczekiwań i wymagań. Na pewno dom 160 m2 projekt, który jest już gotowy, pozwoli zaoszczędzić sporo czasu, jak i wielu trudnych decyzji, które trzeba by podjąć podczas samodzielnego projektowania. To również dobra propozycja dla osób, które chciałyby wybudować dom i wprowadzić się do niego, jak najszybciej.

Nowoczesne projekty domów 160 m2

Warto też zaznaczyć, że dostępne u nas projekty domów 160 m2 to przede wszystkim bardzo nowoczesne projekty, które wpisują się we wszystkie najnowsze trendy i oczekiwania. Znaleźć można, zarówno klasyczniejsze bryły, jak i przeszklone domy, które na pewno przypadną do gustu fanom nowoczesnych, a jednocześnie minimalistycznych rozwiązań. Zdecydowanie poleca się zapoznanie z obowiązującymi trendami, a także ze wszystkimi projektami, które mamy w ofercie. Dzięki temu na pewno wybudowany dom będzie wysokiej jakości i zawierać będzie wszystko to, co niezbędne.

Zadzwonimy do Ciebie!
Zostaw nam swój numer telefonu.