Małe domy do 120 m2

Projekty małych domów rozwiązują najczęściej potrzeby mieszkaniowe na najbardziej podstawowym poziomie. Najmniejsze z nich dostosowane są do niewielkich działek lub wykorzystywane do sezonowego użytkowania. Często projekt małego domu wybierają osoby dostrzegające przewagę domu nad mieszkaniem przy zestawieniu ich kosztów, wad i zalet.

Mały dom to niewielka konsumpcja materiałów i energii do ich produkcji, do budowy i dalej - do utrzymania budynku. Ale wybór projektu małego domu do 120m2 nie musi wynikać z możliwości finansowych inwestora. Może być świadomą decyzją osób lokujących priorytety życiowe poza sferą posiadania lub przekonanych racjami ekologii.

Co ciekawe - powierzchnia małego domu, zaledwie wystarczająca dla czterech osób, staje się zdecydowanie bardziej komfortowa dla dwóch. Architekt organizuje ją wówczas inaczej, bo większa swoboda, nawet na niewielkiej przestrzeni, daje innego rodzaju impuls jego pracy . Dlatego ta kategoria, oprócz najprostszych i głównie tradycyjnych w stylu propozycji obejmuje też ciekawe, nowoczesne projekty domów, odbiegające od schematów.   

Zadzwonimy do Ciebie!
Zostaw nam swój numer telefonu.