Projekt domu 200m2

Projekt domu jednorodzinnego o powierzchni 400-500 m2 jest zadaniem, w którym architekt staje w skali swojej pracy na granicy z działaniami urbanisty. Wraz z powierzchnią rośnie wysokość pomieszczeń, by wnętrza zachowały ładne proporcje. Uwaga projektanta obejmuje ich kształt na równi z potrzebą zachowania skali człowieka i poczucia intymności. Stąd nierzadko peryferyjnie w stosunku do strefy wspólnej lokalizowanie sypialni w rozbudowanych bryłach. Programu przestrzeni dziennej nie wyczerpuje tylko kuchnia, jadalnia i salon. Tak duże domy uwzględniają specyficzny styl życia i związanej z nim aktywności zawodowej lub towarzyskiej. Dochodzi więc basen z zapleczem, zespoły fitness, pracownie,  ekspozycje dla nietypowych kolekcji...

Gotowe projekty dużych domów stanowią odpowiedź na szczególną potrzebę wysokiego standardu i wyczuloną wrażliwość estetyczną. Dlatego w tej kategorii najłatwiej o bezkompromisowe rozwiązania i ciekawe, nowoczesne projekty domów. Wymogiem udanej realizacji są wyjątkowe lokalizacje i działki o niebanalnych  warunkach naturalnych i walorach widokowych.


Projekty domów 200m2 to propozycja dla najbardziej wymagających inwestorów. Domy charakteryzują się dużą przestrzenią oraz większą liczbą pomieszczeń. Wszystkie projekty domów o powierzchni 200m2 charakteryzują się doskonałymi proporcjami bryły, idealnie dobraną kolorystyką wszystkich elementów elewacji i nowoczesnym wzornictwem. Domy o dużej powierzchni świetnie będą prezentować się na działkach z odpowiednio zaaranżowaną przestrzenią, w otoczeniu zieleni. Nowoczesny wygląd domu, dbałość o każdy detal, a także funkcjonalna organizacja pomieszczeni to rozwiązanie, które docenią nawet najbardziej wymagający. W naszej ofercie znajdziesz projekty domów 200m2, które wpisują się w najnowsze trendy. Oferujemy domy o klasycznej bryle, przeszklone, piętrowe, z poddaszem użytkowym lub płaskim dachem. Doskonałą propozycją są również domy typu nowoczesna stodoła, a także z dwustanowiskowym garażem. Wybór projektów jest ogromny i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Projekt domu 200m2 - komfortowy i przestronny dom dla całej rodziny

Projekt domu 200m2 posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest przestronny i komfortowy. Posiada odpowiednio zaplanowaną przestrzeń oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. To doskonałe rozwiązanie dla dużej, wieloosobowej rodziny oraz dla każdego, kto poszukuje nowoczesnych i w pełni przemyślanych rozwiązań projektowych. Kreatywne rozplanowanie wnętrz oraz stylowa, nowoczesna elewacja budynku z pewnością przypadnie do gustu wszystkim członkom rodziny. Projekt domu 200m2 to gwarancja dużej wygody, a także wystarczającej ilości przestrzeni do przechowywania. Dodatkowo, projekt dużego domu daje możliwość posiadania oddzielnego pokoju przez każdego członka rodziny, a także stworzenia przestrzeni użytkowej, umożliwiającej wspólne spędzanie czasu. Domy 200m2 pozwalają również na aranżację dodatkowych pomieszczeń, jak siłownia czy gabinet.

Projekty domów 200m - dostosowane do Twoich potrzeb

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju projekty domów 200m2. Przygotowaliśmy wiele propozycji - dla rodzin wielopokoleniowych, rodzin z dziećmi oraz wszystkich tych, którym zależy na dużej i komfortowej przestrzeni. Nasze projekty domów o powierzchni 200m2 dostępne są w różnych wariantach. Charakteryzują się nowoczesną bryłą oraz idealnie dobranymi elementami elewacji, dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle stylowo i estetycznie. Szeroki wybór projektów sprawi, że z pewnością wybierzesz taki z odpowiednim układem pomieszczeń, dostosowanym do Twoich indywidualnych potrzeb. Sprawdź naszą ofertę i wybierz dom dla siebie!

Zadzwonimy do Ciebie!
Zostaw nam swój numer telefonu.