Projekty Domów
Regatta Bulid Cup 2019 - czas stawiać żagle!
10.07.2019
Regatta Bulid Cup 2019 - czas stawiać żagle!

Śródziemnomorski klimat, przepiękne widoki i to, co najważniejsze, żeglowanie po Adriatyku to niewątpliwe uroki Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim. Już od kilkunastu lat pasjonaci żagli związani z branżą budowlaną spotkają się na tym wyjątkowym wydarzeniu, które jest okazją nie tylko dla wytrawnych żeglarzy do „branżowej” integracji. Samo przewodnie hasło tegorocznych regat SPORT, ŚPIEW, ROCK’N’ROLL wieszczy, że podczas imprezy można oczekiwać więcej aktywności, dużo pozytywnych emocji i dobrej zabawy.

Jak co roku Regatta Build Cup, odbywa się w wyjątkowym anturażu. Chorwacja to bliska nam kultura i mieszkańcy o pokrewnej, słowiańskiej duszy. To także starożytna architektura, śródziemnomorski klimat i wspaniała kuchnia, a to tylko wybrane zalety północnej Dalmacji, która w tym roku ugości uczestników regat.

Regatta Build Cup to największe zawody żeglarskie, odbywające się poza granicami Polski. To unikatowa okazja, aby rozwijać swoje umiejętności żeglarskie, sposobność do odkrywania „nowego”, a na pewno doskonała okoliczność do przeżycia niezapomnianych chwil. Gorąco zapraszamy do kibicowania oraz śledzenia zmagań firm i załóg budowlanych startujących w Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim, które odbędą się już wkrótce, bo w dniach 31 sierpnia – 7 września 2019 roku. Szczegółowe informacje oraz bieżące relacje można obserwować na FB oraz stronie regat: www.regaty.fakro.pl

A więc cała naprzód!