Projekty Domów
Twoje serce jest dla nas ważne! - Austrotherm
05.05.2020
Twoje serce jest dla nas ważne! - Austrotherm

Z dumą wspieramy Grupę Jurajską Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

Jesteśmy niezwykle dumni sponsorując i wspierając Grupę Jurajską Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Praca, którą wykonują ratownicy jest nieoceniona. Pomaga utrzymać bezpieczeństwo i cieszyć się pięknem Jury Krakowsko-Częstochowskiej, zarówno podczas uprawiania sportu jak i podczas wycieczek rodzinnych.

Austrotherm z funduszy pozyskanych ze sprzedaży styropianu sfinansował zakup lekkich i przenośnych defibrylatorów AED, które służą ratownikom Grupy Jurajskiej GOPR w ich codziennej walce o ludzkie życie.

 Austrotherm dba o Wasze bezpieczeństwo podczas wycieczek na szlakach Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Kluczowym czynnikiem zwiększającym przeżywalność przy zatrzymaniu akcji serca jest szybkie użycie AED. AED (automated external defibrillator), jest urządzeniem, które analizuje rytm serca poszkodowanego i decyduje o konieczności defibrylacji. Defibrylacja jest zabiegiem medycznym polegającym na zastosowaniu impulsu elektrycznego prądu stałego o określonej energii w celu przywrócenia prawidłowego rytmu pracy serca. Wykonana w ciągu 3 minut od zatrzymania krążenia pozwala na przeżycie w ok. 75% przypadków.

 

Właściwa termoizolacja to komfort w domu i bezpieczeństwo w górach

Istnieje wiele produktów bez których współczesna medycyna ratunkowa nie może się obyć. Jednym z nich jest folia termoizolacyjna nazywana też kocem ratowniczym. Ratownikom Grupy Jurajskiej GOPR służy ogrzaniu osoby, której udzielają pomocy. W ten sposób zapobiega się utracie ciepła z organizmu, jednocześnie chroniąc przez innymi niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi, np. wiatrem lub wilgocią.

Ratownicy Grupy Jurajskiej GOPR doskonale wiedzą, że właściwa termoizolacja to bezpieczeństwo górach. My wiemy, że właściwa termoizolacja to komfort w domu.


My wiemy, że styropian marki Austrotherm jest gwarancją ciepła i komfortu w domu

Zastosowanie wysokiej jakości styropianu marki Austrotherm zapewnia najwyższe oszczędności w budżecie domowym, komfort i bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich.

 

Austrotherm i Grupa Jurajska GOPR łączą te same szczytne wartości - praca z sercem i troska o bezpieczeństwo

Praca zespołowa sprawia, że marzenia się spełniają. Większość doświadczonych zespołów wie, że sukces nie jest możliwy bez zaangażowania, ciężkiej pracy i umiejętności całego zespołu. W duchu wspólnych wartości takich jak pasja, wytrwałość, pokonywanie trudności, troska o bezpieczeństwo, wkładamy całe serce w to aby osiągnąć sukces.

 

Austrotherm - Jesteśmy drużyną

Jesteśmy zaangażowani w budowanie bezpieczeństwa. Wierzymy że zastosowanie wysokiej jakości styropianu marki Austrotherm zapewnia najwyższe oszczędności w budżecie domowym, komfort i bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich.