Projekty Domów
XI – Kongres Stolarki Polskiej z FAKRO
29.06.2021
XI – Kongres Stolarki Polskiej z FAKRO

Za nami kolejny, organizowany przez Związek POiD Kongres Stolarki Polskiej. Jest to cykliczne wydarzenie, na którym spotykają się producenci stolarki otworowej i dostawcy komponentów. Tym razem spotkanie, po raz pierwszy w historii, było w formie zdalnej. Dzięki digitalowej formule w Kongresie mogło wziąć i wzięło ponad trzykrotnie więcej osób niż mogłoby podczas stacjonarnej edycji.

Podczas Kongresu zostały poruszone ważne dla branży trendy związane z cyfrową transformacją ekonomii i gospodarki. Nie zabrakło również inspiracji. Małżeństwo Kirov w swoim wystąpieniu motywacyjnym doradzało jak zbudować i rozwinąć potęgę firmy opartą na kapitale ludzkim.

Kongres był również okazją do świętowania jubileuszu 25-lecia powstania Związku Polskie Okna i Drzwi. Podczas spotkania miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu POiD Building Awards 2021.

Celem konkursu było wyłonienie unikatowych zastosowań produktów stolarki budowlanej w najlepszych realizacjach architektonicznych z całego świata. Firma FAKRO została wyróżniona nagrodą Grand Prix w kategorii okna i drzwi balkonowe za realizację Dworca Autobusowego w Kielcach. Pracownicy firmy FAKRO, ze specjalnie przygotowanego miejsca, oglądali transmisję z Gali finałowej. Wspólne kibicowanie i trzymanie kciuków za zwycięzców pomogło.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!