Projekty Domów
ZADBAJ O SWOJE CIAŁO Z ŁÓŻKIEM DUX®
26.03.2021
ZADBAJ O SWOJE CIAŁO Z ŁÓŻKIEM DUX®

95 LAT TRADYCJI

Firma DUX rozpoczęła produkcję materacy w Malmo w 1926 roku. Przez lata prowadząc badania i udoskonalając swoje łóżka.

Od 95 lat pozostaje firmą rodzinną.

DUXIANA produkuje szereg mebli we współpracy z wieloma uznanymi projektantami, których styl był i nadal jest wybitnym przykładem szwedzkiego nowoczesnego designu.


W TROSCE O TWÓJ LEPSZY SEN

DUX to więcej niż tylko łóżko. To sposób na dobre samopoczucie. Łóżko DUX zapewnia głęboki sen. To jedyny czas, kiedy Twoje ciało może się naprawić, odbudować i zregenerować. Nie kiedy śpisz – ale kiedy śpisz głęboko.

Niezależnie od tego, czy cierpisz na ból pleców, czy spędzasz niespokojne noce, próbując się zrelaksować, systemy snu DUX High Performance pozwolą Ci doświadczyć odpoczynku i ulgi, której potrzebujesz.

 

TWOJE CIAŁO JEST WYJĄTKOWE

O ile Ty i Twój partner nie macie identycznego kształtu, rozmiaru i wagi, potrzebujesz łóżka, które uwzględni Twoje nieodłączne różnice. Nasz system wymiennych kaset sprężynowych Pascal umożliwia Tobie i Twojemu partnerowi indywidualne dostosowanie strony łóżka w celu uzyskania optymalnego podparcia i komfortu. W łóżku DUX Twój osobisty komfort nie musi już być kompromisem.


UTRZYMUJE KRĘGOSŁUP W LINII

Celem każdego łóżka DUX jest wyrównanie kręgosłupa, aby złagodzić ból pleców i równomiernie rozłożyć ciężar, aby zmaksymalizować krążenie.  Każdy element naszego wysokowydajnego systemu do snu został zaprojektowany tak, aby zapewnić prawidłowe ułożenie ciała podczas snu.  Ta pozycja jest możliwa tylko wtedy, gdy twoje ciało jest podparte na całej swojej długości w sposób, który pozwala kręgosłupowi spoczywać w naturalnej pozycji, luźno prostopadle do bioder i ramion.  Jedynym sposobem całkowitego rozluźnienia pleców jest wsparcie kręgosłupa w tej pozycji.

  


CIĄGŁA SPRĘŻYNA...

Podstawą wszystkich łóżek DUX jest unikalny w branży system z rdzeniem sprężynowym, który zapewnia doskonałe właściwości podparcia, elastyczność i trwałość.

Ta najwyższa wydajność wymaga ponad 1,5 kilometra specjalnie walcowanej stali o wyjątkowo wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Produkt końcowy składa się z nieskończonego systemu rdzenia sprężynowego z 4180 sprężynami. Umożliwiają maksymalne podparcie i odciążenie całego ciała.

 

CERTYFIKAT OEKOTEX 100

Wszystkie łóżka DUX posiadają certyfikat OekoTex 100 na wolne od wszelkich szkodliwych toksyn i chemikaliów. 

Ponadto nasz innowacyjny projekt komponentów w połączeniu z wysokowydajnymi materiałami  został zaprojektowany tak, aby chronić łóżka przed wysypiskami.  Wybierając łóżko DUX, dokonujesz zdrowego wyboru oraz przyjaznego dla środowiska.

 

DUXIANA POLSKA

TETMAJERA 83, KRAKÓW,

508 506 277

[email protected]

WWW.DUXIANA.COM