Projekty Domów
Wydarzenia
FAKRO ŚWIĘTOWAŁO Z DEKARZAMI
03.08.2023

Dbałość o relacje, to zaraz obok wysokiej jakości produktów wyróżnik FAKRO. Jesteśmy wiarygodni, bo nasi klienci nam ufają. Towarzyszymy im podczas ważnych wydarzeń. Tym razem reprezentacji i stoiska FAKRO nie zabrakło na obchodach XXIII Ogólnopolskiego Dnia Dekarza.

Najnowsze wydanie magazynu "DOM JEDNORODZINNY Projekt & Realizacja"
02.08.2023

Najnowsze wydanie magazynu "DOM JEDNORODZINNY Projekt & Realizacja" już dostępne!


 Nagroda Muse Creative Awards i tytuł Platinum Winner już w LK&Projekt
02.06.2023

Całkiem niedawno mieliśmy przyjemność podzielić się z Wami informacją, że architekt Leszek Kalandyk zwyciężył w międzynarodowym konkursie designu Muse Creative Awards.


Leszek Kalandyk i LK&PROJEKT zdobywają międzynarodowe uznanie jako GLOBAL GOLD WINNER 2023
15.05.2023

Architekt Leszek Kalandyk wraz ze swoją pracownią projektową LK&PROJEKT zdobyli prestiżową nagrodę GLOBAL GOLD WINNER 2023, otrzymując tym samym międzynarodowe uznanie za swoją pracę na rzecz ekologicznej architektury i zrównoważonego budownictwa. Ogłoszenie laureatów miało miejsce w Miami na Florydzie.

Leszek Kalandyk: WYBIERAM CERAMIKĘ
04.04.2023

Leszek Kalandyk- założyciel pracowni LK&PROJEKT, członek Stowarzyszenia Architektów Polskich. Zdobywca wielu nagród i wyróżnień, między innymi: nagroda SARP - „Projekt Roku 1985” – za koncepcję budynku mieszkalnego, dwa wyróżnienia w konkursie „Twój dom - Dialog z tradycją”.

Firma Hörmann na MONTERIADZIE
28.01.2023

MONTERIADA to najbardziej rozpoznawalne wydarzenie odbywające się w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Organizowana już po raz szósty przez Związek POiD wraz z Partnerami, tym razem odbędzie się pod hasłem „Zadbaj o ciepły dom!”. Firmie Hörmann motto to jest wyjątkowo bliskie, gdyż jedną z zalet produktów tej marki jest wysoka termoizolacyjność.

Zapraszamy na konferencję "FAKRO - GO GREEN"
27.01.2023

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Konferencję pt. „FAKRO – GO GREEN”, podczas której wraz z Fundacją Carbon Footprint przedstawimy jak duże znaczenie dla środowiska naturalnego ma projektowanie coraz lepszych rozwiązań i produktów w branży budowlanej.

Firmy Kraton i Lestor partnerami współpracującymi 4 Design Days
26.01.2023

W ramach 7. edycji 4 Design Days, która odbędzie się w dniach 26-29 stycznia 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, firmy Kraton i Lestor zaprezentują kilka wybranych produktów marki Hörmann.

Daliśmy dach nad głową i serce, czyli o tym jak Fakro i Fundacja Pomyśl O Przyszłości pomagają Ukrainie
24.12.2022

24 lutego 2022 roku jest datą, która wielu z nas trwale zapadła pamięć. To jedno z tych wydarzeń, kiedy szok powoduje, że jesteśmy w stanie zapamiętać najmniejszy szczegół danego dnia. Bo przecież, mimo ostrzeżeń ekspertów, nikt z nas nie dopuszczał myśli, że w sercu współczesnej Europy może wybuchnąć wojna na pełną skalę.